وزیر کار: کارگران با ۲۵۰ مجموعه ورزشی از امکانات خوبی برخوردارند

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا، «محمد شریعتداری» در مراسم بهره‌برداری از مجموعه ورزشی شهید معتمدی اظهار داشت: بازسازی کامل مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی قدیمی‌ترین مجموعه ورزشی کارگران در جنوبی‌ترین نقطه تهران، توجه به اقشار کم برخوردار است. دو سال قبل که برای بازدید به این ورزشگاه آمدم موضوع بازسازی مطرح شد و خوشحالم که امروز شاهد نوسازی بخش‌های مختلف مجموعه فوق هستیم.

وی تصریح کرد: ورزش باعث ایجاد شور و نشاط در جامعه است و خوشبختانه کارگران با بیش از ۲۵۰ مجموعه و فضای ورزشی اختصاصی در سراسر کشور از امکانات خوبی برخوردارند. ورزش از بهترین ابزار برای تندرستی و ایجاد شور نشاط در جامعه کارگری است و خوشبختانه در قانون کار جمهوری اسلامی توجه خوبی به تندرستی و سلامتی کارگران شده است.

مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی در سال ۱۳۴۸ احداث شده و بازسازی جامع آن از دوسال قبل آغاز شد که روز دوشنبه ۳۱ خردادماه با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

بازسازی و نوسازی خوابگاه مجهز، سالن کشتی، سالن شماره یک و دو، زمین چمن فوتبال، موتورخانه، استخر، نوسازی کامل سالن رزمی از جمله بخش‌هایی است که نوسازی کامل شده است.

در مراسم فوق سیدضیاء‌الدین شجاعی‌برهان و محمد دادکان مشاوران وزیر، عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان، ابراهیم صادقی‌فر معاون وزیر کار، محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، فرزاد حیدری مدیرکل ورزش کارگران و جمعی از مدیران وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی حضور داشتند.

مجله خبری کنار

درباره ی nhjkgfs52893

مطلب پیشنهادی

یارانه معیشتی تیر ۱۴۰۰، پنجشنبه واریز می‌شود

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، بر اساس اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، بیستمین مرحله یارانه معیشتی …